مجتمع شهرسبز رامسر

پروژه ساخت و توسعه مجتمع رفاهی تفریحی شهر سبز رامسر در سال 83 ، پس از تحقیقات مقدماتی و انتخاب بهترین مسیر خط تله کابین با هدف ارتقاء کیفی و کمی صنعت گردشگری ملی و حفظ محیط زیست ، ایجاد اشتغال و برنامه ریزی توسعه پایدار آغاز شد. دشواری ساخت ایستگاه بالای تله کابین در ارتفاع 700 متری قله ای دست نیافتنی ، مغلوب دستان پرتوان ایرانی شد و سرانجام خط تله کابین رامسر در اردیبهشت ماه 1387 راه اندازی گردید.

اکنون پروژه عظیم شهر سبز رامسر با ریشه هایی بس عظیم و استوار نمادی از گردشگری منطقه توریستی رامسر است.این مجتمع اکنون شامل هتل جنگلی بام رامسر مشتمل بر دهکده کلبه های جنگلی و سوئیتهای VIP  است که بر فراز قله سماموس قرار گرفته است. همچنین در فاز کوهپایه ای  این مجتمع شهر بازی سرزمین رویاها با طراحی بی نظیر  و پیستهای ورزشی کارتینگ ، پیست ATV و زمین بازی استاندارد پینت بال ، بزرگترین سینمای 6 بعدی منطقه قرار گرفته است. فاز ساحلی نیز شامل فروشگاهها و خدمات رفاهی و تفریحی است. کلوپ دریایی تله کابین نیز با امکانات متنوعی مانند جت اسکی ، پاراسلینگ شاتل و قایق رانی دریایی فعال می باشد. فاز فراساحلی نیز با همتی روز افزون  در حال توسعه می باشد تا تبدیل به نمونه ای استثنایی در دریای خزر شود .

علاوه بر آنچه به اختصار بیان شد طراحی محیطی زیبا ، مناطق بکر گردشگری و آب نمای موزیکال و  چندین رستوران ، کافی شاپ ، تالار و تفرجگاه زیبای کوهستانی نیز از دیگر قسمتهای جذاب در این مجموعه هستند.

این مجموعه در اولین سال بهره برداری (1389) موفق به دریافت جایزه مدیریت کیفیت از شرکت GIC انگلستان شده است. معماری مدرن و منطبق با محیط زیست، رعایت اصول علمی و فرهنگ اصیل و ارزش نهادن به هر ایرانی به عنوان مالکان اصلی زیبایی این سرزمین، پایه های ساخت و توسعه شهر سبز رامسر است که توانسته با قلب و روح گردشگران ارتباطی صمیمانه برقرار کند. در این مجموعه سعی شده آخرین استانداردهای روز دنیا برای طراحی قسمت های مختلف آن انجام شود و تمام تلاش مجموعه رفاه و آسایش مسافران و گردشگران عزیز می باشد